Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przemysł

Dlaczego wybór odpowiedniego hostingu ma takie znaczenie

Na rynku w naszym kraju działa obecnie bardzo wiele hostingowych firm. Mają one w ofercie zarówno konta współdzielone i serwery VPS, jak też niezależne, oddzielne serwery dedykowane. Teoretycznie więc wybierać będzie w czym, lecz wcale to nie ułatwia podjęcia odpowiedniej decyzji. Oferty poszczególnych firm mocno się różnią od siebie parametrami technicznymi i cenami, z tego też powodu warto wiedzieć na jakie rzeczy zwrócić swoją uwagę.

W pierwszej kolejności hosting WordPress Woocommerce musi być niezawodny i stabilny. Niewiele przyjdzie bowiem z innych parametrów, jeśli co chwilę będą się pojawiać jakieś problemy techniczne i strona zwyczajnie nie będzie działała. O tej rzeczy wiele osób nie pamięta, skupiając się na reszcie parametrów, a potem szybko trzeba będzie zacząć szukać innego alternatywy.

Jeżeli chodzi o to, co powinien mieć taki hosting, to przede wszystkim wymienić należy transfer i pojemność. Ilość miejsca na dysku należy dobrać do konkretnej strony oraz wielkości i ilości plików, jakie wchodzą w jej skład. Szczególnie większej ilości miejsca wymagać będzie duża ilość filmów czy zdjęć. Jeżeli chodzi o transfer, to sporo firm obecnie nie ogranicza go w oferowanych pakietach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy nie ma jakiegoś ograniczenia szybkości po przekroczeniu pewnego limitu, ponieważ tego typu sytuacje również się niekiedy zdarzają. Na pewno należy się przyglądnąć szybkości funkcjonowania. Ona jest naprawdę istotna ze względu na SEO, lecz również na to, czy użytkownicy nie będą musieli narzekać na wolne wczytywanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY