Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Ogród

Jakimi sposobami pozbyć się można kun z domu

W wielu jednorodzinnych domach często pojawiają się nieproszeni goście. Niektórzy są naprawdę uciążliwi, i mogą spowodować dużo różnych szkód. jeden z najczęściej spotykanych to właśnie kuna domowa, która lubi budować gniazda na poddaszach albo strychach. Niejednej osobie kojarzy się ona z sympatycznym, miłym zwierzakiem. A w rzeczywistości to jest sprytny i przebiegły drapieżnik, obecność którego może właściciela budynku narazić na szereg szkód.

Kuna na strychu poważnie zniszczyć na przykład może izolację czy ocieplenie, a naprawa tego wiąże się niejednokrotnie z wysokim kosztem i koniecznością wykonania poważnych robót. Na działanie kun często też narzekają właściciele aut, gdyż przegryzają one często kable w samochodach. Dlatego też jeśli ktoś dostrzeże obecność tych zwierząt, to powinien się ich skutecznie pozbyć.

Sposobów i pomysłów na to, aby kuna na strychu nie sprawiała problemów jest wiele, ale zdecydowana ich większość nie zdaje jednak egzaminu. To przykładowo dotyczy głośnego hałasu czy rozsypywania jakiś intensywnie pachnących substancji, kuny niezwykle szybko przyzwyczajają się do tego. Jako naprawdę skuteczny sposób polecić jednak można odstraszacz na kuny. Jest on złożony z cienkich przewodów, które dokładnie się rozciąga wokół budynku. Przez te przewody zostaje puszczony o niewielkim natężeniu, jaki nie robi zwierzętom żadnej krzywdy. Będzie on jednak na tyle nieprzyjemny, że po paru próbach wejścia do środka kuny przeważnie sobie dają spokój i szukają innego miejsca.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY