Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Dom

Rodzaje opakowań, które produkuje Opakomar

Rodzaje pudełek, jakie wytwarza Opakomar są przeróżne, wobec czego kupujący z chęcią zdecydowani są na to, by zamówienia realizować właśnie w takim sklepie, bo mają świadomość, że mają sposobność zamawiać te pudełka ozdobne, które spełnią ich wymagania. Oferta obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od faktu, jakie kupujący zamawia pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, iż zostaną one zrobione bardzo dobrze oraz w krótkim czasie. Rodzaj opakowania uzależniony jest głównie od tego, co ma się w nim znajdować. Pudełka są wykonane z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejane są barwnym papierem.

Mogą mieć zdejmowane wieczko, wstążki albo magnes. Grubość ścianki to mniej więcej 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Opakowania są od razu gotowe do użytkowania i nie trzeba ich składać. Trwałe opakowania ozdobne prezentują się bardzo dobrze oraz ukazują profesjonalizm marki, jaka w nie zainwestuje. Mogą być oklejone jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są podane w katalogu, jak i można zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Pudełka z logo mogą być wykonane dowolną metodą: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, druku sitowego lub offcetu. Interesująco wyglądają opakowania okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych dba o to, żeby jednocześnie były eleganckie i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY